Kovo 11-osios renginys

kovo11

Kovo 9ąją dieną nuo labo ryto prie Lietuvos sporto universiteto centrinių rūmų rinkosi būrys energingų, entuziastingų ir tėvynę mylinčių dėstytojų bei studentų. Kasmetinis renginys Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai šį sykį prasidėjo su trispalve ( kuri švietė susirinkusiųjų aprangose) ir rytine mankšta.

Po rytinio „prabudimo ir išjudintų širdžių“ renginys tęsėsi atviroje kovo 11-ąjai paminėti skirtoje diskusijoje. Universiteto auditorijoje viskas prasidėjo žinių patikra (viktorina).  Susirinkusi bendruomenė diskutavo, drąsiai (nors kartais netrūko ir įsiklausymo minučių) reiškė savo nuomonę jauniesiems politikams. Diskusijos metu netrūko ir momentų, kurie buvo itin keliantys šypseną. Pokalbiai, skirtingos idėjos, jų realizavimo galimybės, dažnai sukeldavo tam tikrą „kovą“ tarp pačių politikų. „Ausis mėgaujasi klausydama“, kad kiekvienas gali matyti socialines problemas iš skirtingos prizmės, tai leidžia kelti probleminius klausimus ir nenustoti judėti pirmyn kiekvienam iš mūsų.

Veiksmas persikelia į didesnę erdvę – sporto salę. Po diskusijos ir pokalbių juk norisi ir pajudėti.. Sportinė apranga ant kūno ir prasideda smagioji renginio dalis: „Politinių partijų tinklinio turnyras kovo 11-ąjai paminėti“.  Iš ilgai salės dvi aikštelės ir žmonių būrys, tai kas nuteikia ne tik žaisti, bet ir laimėti! Po įnirtingų rungtynių smagu matyti pavargusius, bet tuo pačiu laimingus žmones. Nors prizininkai trys, tačiau galima kiekvienam drąsiai kabinti garbės medalį jog dalyvauja. Šiais metais fortūna nusišypsojo „Vieningas Kaunas“ komandai. Aukso spalvos medaliai ant kaklo, taurė ir tinklinio kamuolys rankose. Taip buvo apdovanoti pirmos vietos laimėtojai po renginio Atleto kavinėje, kur vyko uždarymo vakarėlis. Antrą ir trečią vietą užėmė mūsų universiteto studentai (gera matyti, kad dauguma jų  tinklinio aikštelėje jėgas  išbando jau ne pirmus metus). Renginio organizatoriai Saulius Kavaliauskas ir Aurelijus Kazys Zuoza po visko pasidalino savo mintimis, apdovanojo geriausiuosius ir pakvietė skanauti išties gardžiu maistu (juk reikia atgauti prarastas jėgas). Savo nuoširdžia patirtimi pasidalino ir krepšinio treneris Edas Nickus.

Taigi, nenustokite ir toliau puoselėti tradicijų, vertybių vardan brangaus mums krašto – žemės Lietuvos, Tėvynė brangi ne tik esybe, bet ir kas joje esti.