Augustino Karkausko taurės tinklinio turnyras

KARKAUSKO_215_dpi300

Auksiniam rudeniui įsibėgėjant Spalio 23-24 dienomis mūsų šalies ir užsienio tinklininkės susiburs į Kauną išbandyti savo jėgas tradiciniame Augustino Karkausko taurės tinklinio turnyre. Tai vienintelis tinklinio turnyras turintis tokią ilgametę istoriją. Pagerbiant legendinį trenerį, Kūno kultūros akademijos docentą, kuris davė duoklę tinklinio puoselėjimui  šiemet vyks jau dvidešimt penktasis turnyras vienijantis sporto entuziastus. Sportininkams tai puiki proga išbandyti savo jėgas prieš oficialių varžybų startą. A. Karkausko turnyro tikslas – ugdyti sportinę dvasią tarp įvairaus amžiaus ir meistriškumo komandų. 2015 metų kasmetinis turnyras įneš naujų vėjų (dvi aikštelės vienoje salėje!).

Rungtynių metu vyks teisėjų seminaras, bus apžvelgiamos dabartinės taisyklės, peržiūrimi varžybiniai vaizdo epizodai ir jų interpretacijos, vyks bendra diskusija. Tai puiki proga ne tik norintiems išmokti ar teisėjaujantiems, bet ir treneriams, žaidėjams, sekretoriams.

Tai tarsi savotiška šventė Kauno tinklinio klubui “Svaja” pradedant sporto sezoną. Lietuvos sporto universiteto dėstytojai, treneriai ir studentai aktyviai dalyvauja vykdant organizacinę veiklą ir džiaugiasi, kad sulaukia kasmetinių turnyro dalyvių: Kauno technologijos universiteto, Aleksandro Stulginskio universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Lietuvos sporto universiteto, Kauno “Heksos”, Daugpilio, Klaipėdos, Šiaulių komandų.

Ratu varzybu sistema_Karkausko_2015_tv
Ratu varzybu sistema_Karkausko_2015_len
Nuostatai 2015